firma

Hi Logistics Assistance jest firmą logistyczną z siedzibą w Gdyni, działającą od ponad roku na rynku obsługi spedycyjnej. Pomimo niedługiego czasu istnienia firmy mamy w zespole pracowników z 20 letnim doświadczeniem w spedycji morskiej.

Praca w branży transport – spedycja – logistyka (TSL) jest naszą pasją.

Proces spedycyjny, to uporządkowany ciąg czynności mających na celu zorganizowanie i zapewnienie dostawy towaru od producenta do ostatecznego odbiorcy. Nasze usługi dotyczą przede wszystkim transportu morskiego zarówno kontenerowego (FCL), jak i drobnicowego (LCL), ale również transportu lotniczego, kolejowego oraz drogowego. Do szerokiej oferty dołaczamy także dodatkowe czynności, takie jak: obsługa portowa i celna, usługi przeładunkowe i magazynowe.

Klienci są naszą wizytówką, więc współpracę traktujemy długofalowo. Budujemy wzajemne zaufanie poprzez poszukiwanie najlepszych rozwiązań obsługi spedycyjnej. Precyzyjnie określamy zasady współpracy, dostosowując oferowane przez nas usługi do potrzeb naszych Zleceniodawców, dlatego też traktujemy każdego Klienta indywidualnie, poszukując najlepszych wyników jakościowych i cenowych. Nasze działania koncentrują się na zapewnieniu 100% satysfakcji.

Wyznajemy hasło: „ NAJLEPSZYM KLIENTOM – NAJLEPSZA OFERTA – NAJLEPSZE USŁUGI”.