polityka prywatności 

Korzystając z naszych usług, czyli usług HI LOGISTICS ASSISTANCE Joanna Chorążyczewska (dalej Usług HI LOGISTICS ASSISTANCE), powierzasz nam swoje informacje. W ramach poszczególnych Usług zdarza się również, że informacje to powierzasz również naszym zaufanym partnerom czyli stronom trzecim, które istnieją w środowisku naszych Usług, z którymi współpracujemy (dalej „Zaufani Partnerzy”), przede wszystkim w ramach zapewnienia Ci Usług na najwyższym poziomie, jak również w ramach działań marketingowych.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy dane, które podajesz lub pozostawiasz w ramach korzystania z Usług HI LOGISTICS ASSISTANCE. Są to przede wszystkim dane niezbędne do świadczenia naszych usług oraz kontaktu, które Nam podajesz np. w ramach formularza, jak również dane, które pozostawiasz w ramach poruszania się po naszych Usługach czyli m.in. te, które pozostawiasz.

Kto jest administratorem danych?
Administratorami Twoich danych jest HI LOGISTICS ASSISTANCE. Ponadto, w świetle obowiązującego prawa, administratorami Twoich danych w ramach poszczególnych Usług mogą być również Zaufani Partnerzy, z których usług korzystamy w celu zapewnienia naszych usług na najwyższym poziomie.

Nasi Zaufani Partnerzy to :
Google – polityka prywatności —>>> https://policies.google.com/privacy?hl=pl&gl=pl
zenbox sp. z o.o. – polityka prywatności —->>> https://zenbox.pl/dokumenty/polityka-prywatnosci/

Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na dalsze przetwarzanie danych, prosimy o przesłanie takiej informacji.